Mantis World ja Babybugz

 

Mantis World on alates 2000. aastast, kui ettevõtte asutas Prama Bhardwaj, tootnud kõrgekvaliteedilisi, vastutustundlikult toodetud rõivaid, mis on kavandatud dekoreerimiseks. Bhardwaj on endiselt ettevõtte tegevjuht ja kõikide nende tegemiste peamine ajend. Mantis Worldi eesmärgid on jäänud ajas muutumatuks – valmistada “hästi tehtud” rõivaid: kasutades kvaliteetseid, pehmeid kangaid ja suurepäraseid disaine, samal ajal hoolitsedes kõigi tarneahelas osalevate inimeste eest ning olles lugupidav ümbritseva planeedi suhtes.

Viimase 20 aasta jooksul on Mantis World oma Londoni peakorterist laienenud, õppinud ja arenenud, kuid nende põhiväärtused püsivad samad.

Nad olid esimesed orgaanilise puuvilla kasutajad oma tööstuses 2005. aastal ja on selle kasutamist sellest ajast alates suurendanud. Nad mõistsid tavapuuvilla tootmise negatiivseid tagajärgi ja seadsid endale eesmärgi 2021. aastaks minna 100% ulatuses üle jätkusuutlikele kiududele. On rõõmustav, et nad saavutasid selle eesmärgi enne planeeritud aega ja kõik puuvill, mida nad oma rõivaste tootmisel kasutavad, on olnud orgaaniline alates 2019. aastast. Nad olid samuti ühed esimesed, kes tutvustasid oma valikusse taaskasutatud polüestrit, ja praeguseks on peaaegu kogu nende polüester taaskasutatud.

Koostöö on aidanud Mantis Worldil nende teekonnal tohutult. Nad on tänulikud, et saavad olla osa paljudest algatustest ja organisatsioonidest, mis töötavad nende mõju parandamise nimel.

Mantis World teeb julgeid muudatusi, lootes inspireerida teisi oma tööstuses. Samal ajal püsivad nad pühendunult õrnemale äritegevuse viisile ja jäävad sõltumatuks brändiks. See sõltumatus võimaldab neil omaks võtta kolmekordse eesmärgi: Inimesed, Planeet, Kasumlikkus.

Mantis World ei pea “eesmärki” ainult turundusvahendiks ega usu, et jätkusuutlikud valikud peaksid olema piiratud vaid osaga nende tootevalikust. See on keskmes kõiges, mida nad teevad.

Mantis Worldi brändide hulka kuuluvad Mantis meestele ja naistele, Babybugz – mis on Euroopas populaarne beebirõivaste kollektsioon, kvaliteetne Superstar valik eristuvate pehmete kangastega, sooneutraalne “One” valik ning Mantis Kids. Olenemata vanusest, kujust või suurusest, on Mantis Worldil midagi pakkuda.

 

Uuri lisaks https://www.mantisworld.com/